Osiedle Brańskiego

Forum powstałe dla ułatwienia komunikacji pomiędzy mieszkańcami wspólnot mieszkaniowych z ul. Brańskiego w Rudzie Śląskiej

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-07-15 20:13:48

ZAWSZE_pozytywny
Moderator
WindowsChrome 59.0.3071.115

Informacja do THIO

Panie Thio,

Jako, ze uzywa Pan kilku kont na naszym forum, oraz brakiem logowania oraz zobowiazaniem ktore Pan ma wobec mojej osoby informuje, ze:

Ma Pan 48h na wykonanie tego zobowiazania, jesli nie, wystapie do odpowiednich organow, aby poprzez adres IP namierzyli Pana dane.
Dopuscil sie Pan karygodnego znieslawienia i pomowienia mojej osoby wsrod lokalnej spolecznosci, publicznie, bez zadnych dowodow.

Takie hejterskie zachowanie nie jest przezemnie tolerowane.

Czas uplywa w poniedzialek 17 o godzinie 23:59:59

Offline

#2 2017-07-17 22:59:20

thio
Aktywista
Windows 8.1Firefox 54.0

Odp: Informacja do THIO

Jakiej Twojej osoby? Zawsze pozytywny i każdy z nas to nie żadna osoby a nicki na forum. Całkowicie anonimowe.  A nasze pokrzykiwania są tyle warte co kłótnie dzieci w piaskownicy. Niektórzy nawet nie potrafili okreslić się w podpisie, z której są klatki.

Mój post był faktycznie przesadzony i jako thio z klatki 51A przepraszam pana Zawsze_Pozytywnego.

Ktoś komu może się jeszcze chce może jednak sprawdzić na jaki post tak odpowiedziałem.  W poście tym zostałem określony jako bezduszny ciemiężyciel niepełnosprawnych, ktoś kto nie uiszcza ustanowionych składek (choć nie było takowych) itd, itp.
Proszę sprawdzić w ilu postach Pana Zawsze.. zostałem oczerniony. W ilu Zawsze_pozytywny wypowiedział się  o mnie krzywdząco. To są dziesiątki postów. Praktycznie w każdej wypowiedzi pana Zawsze pojawia się mój nick w większości niezgodnym z faktami kontekście. Także nie wiem skąd ta agresja w stosunku do mojej osoby.

Jeszcze raz jako Thio PRZEPRASZAM Pana Zawsze Pozytywnego,  oraz wszystkich Forumowiczów, którzy byli mimowolnymi świadkami tej niefortunnej wypowiedzi.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że uporządkujecie swoje sprawy na swoim osiedlu po myśli większości.


51A

Offline

#3 2017-07-18 08:23:09

ZAWSZE_pozytywny
Moderator
WindowsChrome 59.0.3071.115

Odp: Informacja do THIO

@Thio tresc oswiadczenia poznalem, znow wlewasz zale.
Chciales przeniesc niepelnosprawnych na koniec.
Po pierwsze pomysl hchybiony, bo nieplenosprawni maja wieksze miejsca, wiec przeniesienie ich pod klatki (chociaz uwazam ze tak powinno byc) jest nie mozliwe, jedno miejsce dla niepelnosprawnych jest jak 1,5 miejsca zwyklego.

dalej sie wyzalasz, sam nie jestes wporzadku wobec wsystkich mieskzancow, dodatkwo logujesz sie z kilku kont, aby swoje racje podpierac, pra2dopodobnie nawet juz nie mieszkasz na osiedlu bo sprzedales mieszkanie, ogloszenie darrek

dlatego w zwiazku z niewypelnieniem mojej woli, zobaczysz ze nie masz racji, nie jestesmy anonoimowi.

Masz dodatkowy czas do dzisiaj wieczora, przepisac moje oswiadczenie ktorego tresc podalem i podpisac sie z imienia i nazwiska.

W innym przypadku odpowiednia instytucja ustali po adresie IP.
Ja nigdy Ciebie nie obrazilem, od poczatku masz do mnie jakies zastrzezenia gdyz nie zrozumiales mojej wypowiedzi, ba nawet jak jej nie zrozumiales, to ja powielales i zmieniles jej znaczenie.

Kolejna sprawa ja pytalem bo wszyscy mieli sie okreslic ile chca dac na plac zabaw. Tutaj nie chodzilo o wplaty, tylko deklaracje, aby przygotowac projekt. Tak ci zalezalo a jak przyszlo do konkretow znikles.

Stop hejtowaniu, dlatego robie porzadek na tym forum i zmienia sie zasady.

Dlatego Panie @thio ma Pan ostatnio szanse do zalatwienia sprawy polubownie na moich warunkach.
KOlejnej nie bedzie, a o finale sprawy poinformuje na forum.

Wiadomość dodana po 3 h 14 min 55 s:
Jesli nie wiesz o co chodzi to ci powiem: o ile elementy ktore wymianiasz sa dyskusja i przedstawieniem swoich pogladow, to pisanie o kims:

pajac
sugerowanie ze sie leczy
ze leczenie nie przynosi skutkow

to juz idziesz za daleko, i dlatego tego nie odpuszcze
nie jestesmy anonimowi w naszej lokalnej malej spolecznosci.
ty tez nie jestes anonimowy.

Dlatego oswiadczenie + podpisanie sie z imienia i nazwiska (prawdziwego!)
tylko tak widze polubowne rozwiazanie sprawy

Offline

#4 2017-07-22 18:32:41

ZAWSZE_pozytywny
Moderator
WindowsChrome 59.0.3071.115

Odp: Informacja do THIO

Pan @thio w zwiazku z niewykonaniem mojej prosby, a piszac dalej o swoim poszkodowaniu, ze niby ja go obrazilem piszac, ze chcial wyrzucic miejsca dla niepelnosprawnych (bo tak chcial).

W zadnym wypadku nie uzylem slow przyjetych powszechnie za obrazliwe, typu pajac, badz sugerowalem ze sie leczy.

Niestety nie rozumie swojego bledu, wkrotce zobaczymy, jak zostanie zobowiazany do oficjalnego przeproszenia mojej osoby.

Aktualnie Pan @thio i jego klony, ma bana. Trudno akcpetowac fakt, w ktorym uzytkownik prowadzi sam, ze soba monologi.

Pozdrawiam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
maj - diamondproject - centerlife - ekipapylife - zkbik